Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

40 dni modlitwy i postu – rozważania

10 października 2018 godz.08:00 - 18 listopada 2018 godz.17:00

Post Strumieni Życia 10 października – 18 listopada 2018

W tym roku, w duchowej łączności z Andym Comiskey’im i ekipą Strumieni Życia z USA, a także z ośrodkami Strumieni Życia w innych krajach świata, po raz kolejny będziemy uczestniczyć w czterdziestodniowym czasie postu i intensywnej modlitwy. Zaczynamy Post 10 października i kończymy 18 listopada. W tym roku hasło przewodnie tego czasu brzmi „Stawać się Dobrą Nowiną”.

W tym czasie chcemy ofiarować Bogu Ojcu naszą modlitwę i wyrzeczenia w intencji Strumieni Życia na całym świecie oraz wszystkich osób, które doświadczyły zranień, zwłaszcza w sferze seksualnej. Będziemy prosić o zanurzenie nas i całego świata w Bożym Miłosierdziu.

Naszą  modlitwą jest Koronką do Miłosierdzia Bożego, którą będziemy odmawiać codziennie w podanych wyżej intencjach. Pościmy w dowolnej formie i częstotliwości, dostosowanej do stanu zdrowia i obowiązków każdego z nas.

Z całego serca zachęcamy każdego do wzięcia udziału w tym dziele poprzez post i modlitwę.
Podobnie jak w zeszłym roku, co tydzień będą pojawiały się krótkie rozważania na każdy dzień (autor: A. Comiskey). Zapraszamy do regularnych odwiedzin strony.

 

Szczegóły

Start:
10 października 2018 godz.08:00
Koniec:
18 listopada 2018 godz.17:00
Wydarzenie Category:
Strumienie życia