Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mielec – rekolekcje weekendowe programu Strumieni Życia „Na początku”

6 września godz.15:00 - 8 września godz.18:00

Rekolekcje te są drogą uzdrowienia wewnętrznego. Celem rekolekcji jest dotarcie do korzeni ran serca poprzez przyjrzenie się historii relacji z rodzicami, rodzeństwem i rówieśnikami czyli tym miejscom, gdzie nasza tożsamość, potrzeby więzi i relacji rodziły się i nie zostały właściwie ukształtowane, a więc niezaspokojone, zablokowane, skrzywione czy wyparte. Chcemy powierzyć swój ból Jezusowi, aby w jego miejsce otrzymać łaskę uzdrowienia.

Więcej o rekolekcjach przeczytasz TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM SPOTKAŃ.

Rekolekcje obejmują dwa weekendy:

  • 06 – 08 września 2019 r.
  • 04 – 06 października 2019 r.

Rekolekcje odbędą się w ośrodku „Caritas” Budach Głogowskich k. Rzeszowa – Budy Głogowskie 536 a, 36-060 Głogów Małopolski.

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach to 470 zł i obejmuje pobyt w ośrodku z pełnym wyżywieniem (kolacja w piątek, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę), przerwy kawowe oraz noclegi podczas dwóch sesji weekendowych.

Rekolekcje są tak skonstruowane, że nie ma możliwości zgłoszenia chęci uczestnictwa tylko w jeden weekend ani nie można dołączyć w trakcie trwania. Konieczny jest udział w całości rekolekcji.

Rozpoczęcie weekendu rekolekcyjnego nastąpi w piątek o godzinie 15:00, w związku z czym prosimy o przybycie na miejsce co najmniej godzinę wcześniej. Zakończenie programu przewidujemy w niedzielę ok. godziny 18:00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo w przyjęciu na rekolekcje mają osoby z Mielca/Rzeszowa i okolic.

Prosimy o dokonywanie zapisów wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA REKRUTACYJNEGO.

Informacje o zakwalifikowaniu do udziału w rekolekcjach lub odmowie oraz oraz wpisaniu na listę rezerwową w przypadku braku miejsc, wyślemy mailowo do dnia 14 sierpnia 2019 r.

Po zakwalifikowaniu na rekolekcje prosimy o wpłacenie 150 zł bezzwrotnego zadatku na konto Fundacji Strumieni Życia do 7 dni od zakwalifikowania i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail: strumienie.zycia.mielec@gmail.com

W tytule przelewu prosimy wpisać: zadatek – imię i nazwisko, Mielec 2019.

Dane do przelewu bankowego:

Fundacja Strumienie Życia – Polska

07 1090 1056 0000 0001 3613 2435 (Santander Bank Polska S.A.)

Po wpłacie zadatku resztę kwoty, tj. 320 zł, można wpłacić na konto fundacji przed przyjazdem na pierwszy weekend, również wysyłając potwierdzenie wpłaty na podany e-mail, bądź zapłacić gotówką w ośrodku.

Prosimy o zabranie własnych ręczników.

W razie pytań, prosimy o kontakt – strumienie.zycia.mielec@gmail.com

 

Szczegóły

Start:
6 września godz.15:00
Koniec:
8 września godz.18:00
Wydarzenie Category:
Strumienie życia