Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Rekolekcje 20 – spotkaniowe Strumieni Życia w Warszawie „Uzdrowienie relacji w Chrystusie”

11 stycznia 2020 - 2 kwietnia 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach „Uzdrowienie relacji w Chrystusie” w wersji 20 – spotkaniowej Strumieni Życia w Warszawie. Zachęcamy do udziału w pierwszej kolejności osoby, które przeżyły rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego „Na początku” (ITB), ale też i wszystkich, którzy takie pragnienie w sobie noszą (a niekoniecznie „Na początku” przechodzili).

Wierzymy i zaświadczamy , że dzięki doświadczeniu Jezusa Zmartwychwstałego i mocy płynącej z Jego ran możliwe jest uzdrowienie z najgłębszych zranień. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że ten proces jest zawsze sprawą indywidualną, a modlitewne spotkania mają pomóc w otwarciu się na działanie Chrystusa oraz podjęciu trudu współpracy z łaską Bożą.

Więcej o rekolekcjach przeczytasz tutaj.

Planujemy organizować rekolekcje 20tygodniowe w okresie od 11.01.2020r. do 2.04.2020r. w trakcie 10 czwartków, 1 soboty oraz 2 pełnych wyjazdowych weekendów. Przewidywany koszt to ok. 700zł.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych dat, miejsc spotkań, kosztów udziału oraz otwarcia rekrutacji podamy pod koniec października 2019 r.

UWAGA: Program jest tak skonstruowany, że nie ma możliwości zgłoszenia chęci uczestnictwa tylko w wybranych spotkaniach ani nie można dołączyć do programu w trakcie trwania. Konieczny jest udział w całości programu.

Szczegóły

Start:
11 stycznia 2020
Koniec:
2 kwietnia 2020
Wydarzenie Category:
Strumienie życia