Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sesja szkoleniowa z twórcą programu Strumienie Życia, Andrew Comiskey – REKRUTACJA

19 maja - 25 maja

Zapraszamy na sesję szkoleniową z Andrew Comiskey oraz ekipą z USA i Polski w dniach 19 – 25 maja 2018 r. Jest to intensywny czas, poświęcony pogłębieniu wybranych tematów z podręcznika 20-tygodniowego programu Strumieni Życia, a także informacjom praktycznym dotyczącym prowadzenia programu. Skierowany jest głównie do osób, które chociaż raz przeszły pełny program 20-tygodniowy lub przynajmniej weekendowy, ale zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby poznać specyfikę programu, a nie zetknęli się z nim wcześniej. Sesja jest okazją do szkolenia nowych liderów oraz rozeznania kogo Pan powołuje do tej posługi w Polsce. Ponieważ w programie jest przewidzianych kilka nauczań i spotkania w małych grupach, będzie to także okazja do doświadczenia głębszego uzdrowienia.

Już teraz zapraszamy do objęcia tego dzieła modlitwą i postem.

UWAGA: Ekipa rozpoczyna sesję 18 maja 2018 r.

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo-Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach

Koszt: 750 zł (cena za pobyt + koszty organizacyjne)

Osoby, które deklarują chęć włączenia się do ekipy w charakterze lidera lub ko-lidera małej grupy na czas sesji i już posługują w swoim ośrodku, prosimy o wypełnienie formularza dla posługujących. Osoby, które chcą wziąć udział w charakterze uczestnika prosimy o wypełnienie formularza dla uczestników.

Zapisy zostały zamknięte. Informacje o zakwalifikowaniu lub wpisaniu na listę rezerwową zostaną przesłane mailem. Pytania o wolne miejsca i ew. zapisy na listę rezerwową: strumienie.sekretariat@gmail.com

 

Szczegóły

Start:
19 maja
Koniec:
25 maja
Wydarzenie Category:
Strumienie życia