Lublin

 
Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Duszpasterstwie Akademickim KUL. Spotykamy się w środy o godz. 18.00 w Kościele Akademickim KUL na adoracji Najświętszego Sakramentu, o 19.00 uczestniczymy we Mszy świętej a po niej — ok. 19.45 przechodzimy do sali B /„Herbaciarni” (wejście obok Kościoła Akademickiego i schodami w dół).
Nasze spotkania mają różną formę. Zwykle jest to dzielenie się Słowem Bożym, modlitwa uwielbienia, dziękczynienia ale także szczere powierzenia Jezusowi i Maryi wszelkich życiowych zranień i trudności. Niekiedy organizujemy konferencje lub warsztaty na tematy związane z naszym charyzmatem. Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę zbliżenia się do Boga, modlitwy, dzielenia się codziennymi radościami i wyzwaniami oraz wzajemnego wspierania się w drodze do życia pełnią: pełnią wolności i radości w Jezusie Chrystusie.
Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie”, „Pod prąd” czy rekolekcje dla małżeństw. Terminy najbliższych rekolekcji znajdziesz tutaj.
W okresie wakacji (lipiec-wrzesień) regularne spotkania są zawieszone. Organizujemy wtedy wyjazdy formacyjne i integracyjne.
Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wydarzeniach przez listę mailową lub grupę WhatsApp?
Napisz do nas!: lublin@strumieniezycia.pl
Więcej informacji o Strumieniach Życia w Polsce i w innych krajach: strumieniezycia.pl