Lublin

Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Duszpasterstwie Akademickim KUL.

Spotykamy się w drugie poniedziałki miesiąca, po Mszy Św. o godz.19:00 w Kościele Akademickim KUL, ul Radziszewskiego 7. Jest to czas wspólnej modlitwy uwielbienia z Adoracją NS.

Spotkania osób posługujących odbywają się dodatkowo w środę, co drugi tydzień miesiąca, o godz. 18:00 w “Herbaciarni” DA KUL (wejście przy kościele) ul. Radziszewskiego 7.

Terminy spotkań umieszczone są w zakładce KALENDARZ.

Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę modlitwy i wzajemnego wspierania się w duchowym i emocjonalnym uzdrowieniu oraz dojściu do życia w pełni radości i wolności, którą pragnie obdarzyć nas Jezus. Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie”, “Pod prąd” czy rekolekcje dla małżeństw.

W okresie letnich wakacji (li[piec-sierpień) regularne spotkania są zwieszone ale organizujemy wtedy wyjazdy formacyjne i integracyjne.

Jeżeli masz pytania lub/i chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wydarzeniach napisz do nas: lublin@strumieniezycia.pl