Lublin

Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Duszpasterstwie Akademickim KUL.

Spotykamy się w drugie poniedziałki miesiąca, po Mszy Św. o godz.19:00 w Kościele Akademickim KUL, ul Radziszewskiego 7. Jest to czas wspólnej modlitwy uwielbienia z adoracją Najświętszego Sakramentu.
Spotkania osób posługujących odbywają się w środy o godz.18:00 w “Herbaciarni” DA KUL ul. Radziszewskiego 7 (wejście przy kościele).

Terminy spotkań umieszczone są w zakładce KALENDARZ, a najbliższe rekolekcje tutaj.

Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę modlitwy i wzajemnego wspierania się w drodze do życia pełnią wolności w Jezusie Chrystusie.
Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie”, “Pod prąd” czy rekolekcje dla małżeństw.
W okresie letnich wakacji (lipiec-sierpień) regularne spotkania są zwieszone. Organizujemy wtedy wyjazdy formacyjne i integracyjne.
Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców Strumieni Życia sprawowana jest w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Za wszelką pomoc materialną i duchową bardzo dziękujemy.