Lublin

Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Duszpasterstwie Akademickim KUL.

Spotykamy się:
* w I i III środę miesiąca o godz. 19.00 w “Herbaciarni” DA KUL, ul Radziszewskiego 7 (wejście obok Kościoła Akademickiego i schodami w dół). Przed spotkaniem o godz. 18.00 uczestniczymy w Eucharystii w Kościele Garnizonowym przy Al. Racławickich 20.
Jest to czas wspólnej modlitwy uwielbienia, dziękczynienia i powierzenia Bogu swoich zranień i codziennych trosk. Zapraszamy wszystkich, którzy w atmosferze miłości i akceptacji pragną powierzyć Jezusowi i Maryi swoje zranienia.
* w II i IV środę miesiąca o godz. 19.00 w “Herbaciarni” KUL, ul. Radziszewskiego 7 odbywają się spotkania osób posługujących.

Terminy spotkań umieszczone są w zakładce KALENDARZ, a najbliższe rekolekcje tutaj.

Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę modlitwy i wzajemnego wspierania się w drodze do życia pełnią wolności w Jezusie Chrystusie.
Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie”, “Pod prąd” czy rekolekcje dla małżeństw.
W okresie letnich wakacji (lipiec-sierpień) regularne spotkania są zwieszone. Organizujemy wtedy wyjazdy formacyjne i integracyjne.
Msza Święta w intencji wszystkich dobroczyńców Strumieni Życia sprawowana jest w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Za wszelką pomoc materialną i duchową bardzo dziękujemy.