Rekolekcje dla małżeństw “Piękno z popiołów”

Rekolekcje „Piękno z popiołów” przeznaczone są dla małżeństw szukających pomocy w uzdrowieniu relacji, zapewniające bezpieczne miejsce do pracy w grupie z innymi parami.

Obejmuje część tematów omawianych w ramach Strumieni Życia, odnoszących się do relacji małżeńskiej. Większość czasu przeznaczonego na pracę w grupie polega na rozmowie w cztery oczy ze współmałżonkiem, dzieleniu się własnymi przeżyciami w ramach danego zagadnienia i wzajemnej modlitwie.

Uzdrowienie i pojednanie się z własną przeszłością jest możliwe dzięki ofierze Męki i Śmierci Krzyżowej Jezusa Chrystusa oraz mocy Jego Zmartwychwstania. Wymaga to przyjęcia postawy wiary i zaufania, że Bogu, bardziej niż nam samym, zależy na życiu w wolności i godności dzieci Bożych.

Więcej o rekolekcjach przeczytasz TUTAJ.

 

Program rekolekcji obejmuje 8 tematów, które zrealizujemy w osiem poniedziałków według harmonogramu:

kwiecień: 8, 15, 22

maj: 6, 13, 20, 27

czerwiec: 3

Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:30 i kończy ok. godz. 21:00

MIEJSCE

Parafia Rzymskokatolicka M.B. Saletyńskiej 

ul.Cegielniana 43

30-404 Kraków

KOSZT

Koszt udziału w rekolekcjach to 250 zł od małżeństwa. Opłata za uczestnictwo proporcjonalnie pokrywa tylko koszty przeprowadzenia rekolekcji obejmujące koszty organizacyjne tj.: książka, ofiara Mszy Świętych, ofiara dla parafii.

Prosimy o dokonywanie zapisów wyłącznie za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

KWALIFIKACJA

O zakwalifikowaniu do programu decyduje przede wszystkim osobista motywacja, kolejność zgłoszeń oraz zaakceptowanie REGULAMINU SPOTKAŃ. Informacje o przyjęciu na rekolekcje będą przesyłane drogą mailową po 20. marca 2024 r.

KONTAKT

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu: krakow@strumieniezycia.pl