Rekolekcje dla małżonków 2022 Kraków

“Piękno z popiołów. Jak stać się dobrym darem w małżeństwie?”

Obietnica wzajemnej miłości jest najlepszym początkiem na wspólnej “drodze życia”. W miarę upływającego czasu ta obietnica jest weryfikowana i poddawana próbom. Jak każde rekolekcje Strumieni Życia, również i te, mogą wydobyć na powierzchnię pewne kwestie, które przez część uczestników zostały wyparte. Jednak tym razem dotyczą one dwojga osób, które stają naprzeciw siebie! Dlatego też ten program może stworzyć przestrzeń, w której małżonkowie wspólnie stawiają czoła realnym problemom zaistniałym w ich relacji.
W czasie trwania rekolekcji Bóg zaczyna odnawiać sakrament małżeństwa, aby doprowadzić do jego uzdrowienia. Uwolnienie Jego łaski następuje poprzez pomocne nauczania, świadectwa par trwających na drodze do uzdrowienia, a także poprzez czas dzielenia i wspólnej modlitwy małżonków. Poprzez swoją uzdrawiającą obecność Bóg wynagradza posłuszeństwo dwojga ludzi, starających się stworzyć dobrze funkcjonujące małżeństwo. Jedną z istotnych zalet pracy w grupie jest to, że pary, którym udało się wytrwać w miłości pomimo problemów w małżeństwie, mogą własnym przykładem dawać innym nadzieję na uzdrowienie ich relacji.
Więcej o rekolekcjach przeczytasz TUTAJ

TERMIN

Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w godz. 18:30-21:00 zgodnie z poniższym grafikiem:
  • Październik: 17 / 24
  • Listopad: 07 / 14 / 21 / 28 
  • Grudzień: 05 / 12 

MIEJSCE

Parafia Rzymskokatolicka M.B. Saletyńskiej, ul. Cegielniana 43, Kraków 30-404 

KOSZT

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach to 150 zł od małżeństwa, płatny przelewem po zaakceptowaniu zgłoszenia.
Opłata za uczestnictwo pokrywa koszty organizacyjne tj.: książka, ofiara Mszy Świętych, ofiara dla parafii, poczęstunek.

ZGŁOSZENIA

Prosimy o dokonywanie zapisów wyłącznie za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

KWALIFIKACJA

O zakwalifikowaniu do programu decyduje przede wszystkim osobista motywacja, kolejność zgłoszeń oraz zaakceptowanie REGULAMINU SPOTKAŃ.
Informacje o przyjęciu na rekolekcje będą przesyłana drogą mailową po 2. października 2022

KONTAKT

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu: kraków@strumieniezycia.pl