forest-4896271_1280

Białystok

Zapraszamy Cię do odkrywania piękna wspólnoty Strumieni Życia w Białymstoku, miejscu, gdzie serca łączą się w poszukiwaniu tożsamości, głębszego sensu oraz miłości.

Nasza wspólnota, istniejąca zaledwie kilka miesięcy, to nowy rozdział w historii naszych duchowych podróży.

Obecnie przygotowujemy spotkania w dwóch białostockich parafiach. Zaczęliśmy w parafii św. Józefa, a wkrótce także będziemy obecni w parafii bł. Bolesławy Lament. Nasze piątkowe spotkania o godzinie 19:00 to czas, kiedy wspólnie staramy rozwijać się w atmosferze braterstwa i zrozumienia. Służymy wstawiennictwem, adorujemy Krzyż i trwamy na Uwielbieniu. Zapraszamy tych, którzy już doświadczyli łask rekolekcji „Na Początku” i pragną odkryć piękno głębokiej relacji z Bogiem.

W najbliższych planach mamy inspirujące wydarzenie, rekolekcje „Na Początku”. Chcemy razem odkrywać, jak uzdrawiająca moc Bożej miłości może odmienić nasze poczucie wartości, emocje i wolność w relacjach. Dołącz do nas. Szczegółowe informacje w zakładce Rekolekcje.

Jeśli jesteś po doświadczeniu rekolekcji „Na Początku” serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszych spotkań, do wspólnego budowania białostockiej wspólnoty Strumieni Życia.

 Zapraszamy do kontaktu przez e-mail: bialystok@strumieniezycia.pl