Rekolekcje “Pod prąd” Gdańsk 2023

Rekolekcje „Pod Prąd” przeznaczone są dla szerokiej grupy mężczyzn i kobiet, którzy potrzebują pomocy w związku ze swoją płciowością i relacjami.

Podstawą tego programu jest uniwersalna ludzka potrzeba by dawać i otrzymywać miłość. Jednocząc się w tym dążeniu doświadczamy jak Boża łaska przywraca nasze prawdziwe „ja” i jak Boża prawda prowadzi i kształtuje nas w podróży ku lepszemu kochaniu bliźnich. Drogowskazem na tej drodze jest Krzyż Chrystusa, wskazujący na Tego, który oczyszcza, leczy i zachęca nas do kroczenia do przodu. 

Więcej o rekolekcjach przeczytasz TUTAJ

TERMIN

  • 25 – 26 lutego 2023
  • 11 – 12 marca 2023
    Konieczny jest udział w całości programu.

MIEJSCE

  • Dom parafialny parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej, al. Marynarki Polskiej 148, Gdańsk

KOSZT

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach to kwota 490 zł (zaliczka w kwocie 90 zł płatna przelewem po potwierdzeniu zgłoszenia, pozostała kwota płatna w gotówce pierwszego dnia rekolekcji);  obejmuje koszty organizacyjne, obiady w soboty i niedziele oraz podręcznik uczestnika.

W przypadku odwołania rekolekcji zaliczka zostanie zwrócona. 

ZGŁOSZENIA

Prosimy o dokonywanie zapisów wyłącznie za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

KWALIFIKACJA

O zakwalifikowaniu do programu decyduje przede wszystkim osobista motywacja, kolejność zgłoszeń oraz zaakceptowanie REGULAMINU SPOTKAŃ.  

KONTAKT

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: strumienie.gda@gmail.com